Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній (Думенко) – докторМитрополит  Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній (Думенко) богословських наук, професор, ректор, професор кафедри біблістики Київської православної богословської академії; голова Синодального управління у справах духовної освіти; Патріарший намісник, постійний член Священного Синоду, член Вищої церковної ради Української Православної Церкви Київського Патріархату; намісник Свято-Михайлівського Видубицького монастиря м. Києва, настоятель академічного храму святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Священик Іван Гищук

KPBA logo

Священик Іван Гищук – кандидат богословських наук, викладач КПБА, секретар кафедри Біблійних і філологічних дисциплін, інспектор КПБА, секретар Синодального управління у справах молоді УПЦ Київського Патріархату, клірик Свято-Феодосіївського чоловічого монастиря м. Києва.

Осідак Вікторія Василівна

Осідак Вікторія Василівна - Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри біблійних та філологічних дисциплін.KPBA logo

Слєпцов Олег Семенович

Слєпцов Олег Семенович - доктор архітектури, професор кафедри церковної-практичних дисциплін.Slep

Конверський Анатолій Євгенович

Конверський Анатолій Євгенович – доктор філософських наук, професор кафедри богослів'я та філософії.KPBA logo

Протоієрей Олександр Трофимлюк

Протоієрей Олександр ТрофимлюкПротоієрей Олександр Трофимлюк – доктор богословських наук, професор, перший проректор, професор кафедри церковно- історичних і практичних дисциплін Київської православної богословської академії; голова Видавничого управління, заступник голови Синодального управління у справах духовної освіти, член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату; головний редактор офіційного видання УПЦ Київського Патріархату «Православний вісник Київського Патріархату»; член Національної спілки журналістів України; член Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України; настоятель Свято-Покровського собору Солом'янського району м. Києва.