Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній (Думенко) – докторМитрополит  Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній (Думенко) богословських наук, професор, ректор, професор кафедри біблістики Київської православної богословської академії; голова Синодального управління у справах духовної освіти; Патріарший намісник, постійний член Священного Синоду, член Вищої церковної ради Української Православної Церкви Київського Патріархату; намісник Свято-Михайлівського Видубицького монастиря м. Києва, настоятель академічного храму святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Протоієрей Олександр Трофимлюк

Протоієрей Олександр ТрофимлюкПротоієрей Олександр Трофимлюк – доктор богословських наук, професор, перший проректор, професор кафедри церковно- історичних і практичних дисциплін Київської православної богословської академії; голова Видавничого управління, заступник голови Синодального управління у справах духовної освіти, член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату; головний редактор офіційного видання УПЦ Київського Патріархату «Православний вісник Київського Патріархату»; член Національної спілки журналістів України; член Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України; настоятель Свято-Покровського собору Солом'янського району м. Києва.

Протоієрей Віталій Клос

Протоієрей Віталій Володимирович Клос – доктор церковно-історичних наук, професор, завідувач кафедри церковної історії Київської православної богословської академії, клірик академічного храму святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Мирончук Олександр Якович

Мирончук Олександр ЯковичМирончук Олександр Якович – кандидат богословських наук (2010), кандидат філологічних наук (2014), доцент (2013), декан богословського факультету та доцент кафедри біблістики (з 2014) Київської православної богословської академії; заступник голови (з 2014) та редактор (з 2010) Видавничого управління УПЦ Київського Патріархату; секретар (з 2012) Синодального управління у справах духовної освіти УПЦ Київського Патріархату; член Національної спілки журналістів України (з 2014).

Архієпископ Євстратій (Зоря)

ep evstrАрхієпископ Євстратій (Зоря) – кандидат богословських наук, доцкнт, перший проректор, доцент кафедри богослів'я Київської православної богословської академії.

Протоієрей Костянтин Лозінський

Протоієрей Костянтин Лозінський – доктор богословських наук, завідувач кафедри богослів’я, благочинний храму св. ап. Іоана Богослова м. Києва.