Ректор КПБА звершив Велике повечір’я з читанням другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського

DSC 1867

28 лютого 2017 р., у вівторок ввечері першого тижня Великого посту, ректор Київської православної богословської академії, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звершив Велике повечір’я з читанням Великого покаянного канону

Розпочалася реєстрація учасників ЗНО-2017

zno 2017Шановні абітурієнти Київської православної богословської академії!

Нагадуємо, що розпочалася процедура реєстрацій учасників Зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

Проректор з наукової роботи КПБА взяв участь в урочистостях присвячених відкриттю художньої виставки та презентації книги-альбому «Спалах»

22 лютого 2017 року в Українському фонді культури відбулися заходи присвячені 75-річчю з дна народження відомого хірурга, вченого, педагога та митця, Заслуженого діяча науки та техніки України, заслуженого художника України, лауреата Державної премії України в галузі науки та техніки, академіка АНУ, доктора медичних наук, професора Анатолія Павловича Радзіховського

Відбувся турнір з настільного тенісу

DSC 238322 лютого у Київській православній богословській академії, з благословення Ректора Високопреосвященнійшого митрополита Епіфанія, стараннями Наукового студентського товариства ім. митр. Даниїла (Чокалюка), відбувся щорічний турнір із настільного тенісу

Панахида за спокій душ розстріляних мирних учасників Революції Гідності

DSC 139420 лютого 2017 року – третя річниця, коли пролилася кров невинних людей в самому серці України — у Києві.

У Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі відбулися поминальні Богослужіння за спокій душ розстріляних мирних учасників Революції Гідності.

Богослужіння неділі м’ясопусної, про Страшний суд

DSC 098119 лютого 2017 р. у неділю м’ясопусну митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив Божественну літургію у Георгіївському соборі Києво-Видубицького Михайлівського монастиря у співслужінні всечесної братії.

Патріарший намісник звершив богослужіння у день свята Стрітення Господнього

DSC 091715 лютого 2017 р., в день свята Стрітення Господнього, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив Божественну літургію у Георгіївському соборі Свято-Михайлівського Видубицького монастиря.

ПАТРІАРШИЙ НАМІСНИК ОЧОЛИВ СВЯТКУВАННЯ З НАГОДИ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ХРАМУ У ЧЕРНІВЦЯХ

DSC 020612 лютого Православна Церква вшановує пам’ять трьох великих Вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого. В Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича на честь цих святих освячений храм.