Ректор КПБА звершив Велике повечір’я з читанням другої частини Великого покаянного канону прп. Андрія Критського

DSC 397820 лютого 2018 р., у вівторок ввечері першого тижня Великого посту, ректор Київської православної богословської академії митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Велике повечір’я з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Богослужіння понеділка першого тижня Великого посту

DSC 381419 лютого 2018 р., у понеділок першого тижня Великого посту, зранку, намісник Свято-Михайлівського Видубицького монастиря митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній очолив уставні богослужіння: Полуношницю, Утреню, Часи, Зображальні і Вечірню.

Богослужіння у неділю сиропусну у Видубицькому монастирі

DSC 357318 лютого 2018 р., в неділю сиропусну (прощену), коли свята Церква згадує історію Адамового вигання з раю, Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Божественну Літургію свт.Іоана Золотоустого у Свято-Георгіївському храмі Видубицького монастиря.

Патріарший намісник звершив богослужіння у день свята Стрітення Господнього

DSC 335315 лютого 2018 р., в день свята Стрітення Господнього, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній очолив Божественну літургію у Георгіївському соборі Свято-Михайлівського Видубицького монастиря.

У КПБА владика-ректор очолив чин прощення

DSC 375118 лютого 2018 р., в прощену неділю, після завершення Вечірні з чином прощення у Видубицькому монастирі митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, ректор Київської православної богословської академії, відвідав щоденну вечірню молитву вихованців духовної школи в академічному храмі Святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Фінал щорічного турніру КПБА з настільного тенісу

2015 лютого 2018 р. у Київській православній богословській академії відбулася фінальна частина щорічного традиційного турніру із настільного тенісу.

«Релігійні конфлікти у добу незалежності» – зустріч з Олександром Гудимою

У Київській православній богословській академії відбулася зустріч з Олександром ГудимоюОлександр Васильович Гудима - народний депутат України І скликання, член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату, голова Всеукраїнської громадської організації «Українське православне братство святого апостола Андрія Первозваного», почесний громадянин Луцька.

У КПБА відбувся круглий стіл «Святитель Петро Могила і його сподвижники»

DSC 805813 лютого 2018 року у малій коференц-залі Київської православної богословської академії, з благословення ректора митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, кафедрою церковно-історичних і практичних дисциплін було проведено круглий стіл «Святитель Петро Могила і його сподвижники».