Презентація двохтомної енциклопедії «Київська духовна академія в іменах: 1819–1924»

18 травня 2017 року в Конгрегаційній залі дослідницької бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянської академії» відбулася презентація двохтомної енциклопедії «Київська духовна академія в іменах: 1819 – 1924».

Храмове свято трапезного храму Михалійвського золотоверхого монастиря

DSC 781221 травня 2017 року весь християнський світ вшановує пам'ять святого апостола i євангелиста Іоана Богослова. З нагоди престольного свята трапезного храму Золотоверхої обителі, який освячений на честь святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт звершив Всенічне бдіння з Літією і очолив святкову Божественну Літургію в академічному храмі Київської православної богословської академії.

Богослужіння у неділю 5-ту після Пасхи та в день пам'яті священномученика Макарія

DSC 0333

14 травня 2017 року Українська Православна Церква Київського Патріархату вшанувала пам'ять священномученика Макарія, митрополита Київського, та молитовно відзначила 51-річчя архієрейського служіння Святійшого Патріарха Філарета на Київській кафедрі.

Круглий стіл "Патріотизм і духовність у сучасній Україні"

DSC 996417 травня 2017 року, відповідно до наказу ректора НУБіП України № 409 від 10.05.2017 р., кафедра анатомії та гістології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка, спільно з Академією наук Вищої освіти України та Київською православною богословською академією, провела ІІІ круглий стіл "Патріотизм і духовність у сучасній Україні", у роботі якого взяв участь митрополит Паризький і всієї Франції Української правлславної церкви Київського патріархату Мішель (в миру Філіпп Лярош).

Проректор з наукової роботи КПБА взяв участь в Міжнародній конференції

1345611 травня 2017 року в приміщенні Державної установи «Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України» (м. Київ, вул. Леонтовича, 5, Зала засідань Вченої ради (1-й поверх, к. 105) проходила міжнародна науково-практична конференція «Подолання наслідків тоталітаризму як шлях формування стабільності у Балто-Чорноморському регіоні».

У КПБА відбувся круглий стіл “Діяльність українських князів у поширенні євангельської проповіді в Європі”

DSC 328211 травня 2017 року в Київській православній богословській академії з благословення ректора митрополита Епіфанія відбувся круглий стіл “Діяльність українських князів у поширенні євангельської проповіді в Європі”. Захід ініційований та проведений кафедрою церковно-історичних і практичних дисциплін.

Перший проректор КПБА поділився досвідом співпраці з НУБІП

18402812 10208613326798810 4708220341782377250 n11 травня 2017 року на базі кафедри військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України Департаментом військової освіти, науки, соціальної і гуманітарної політики Міністерства оборони України було проведено інструкторсько-методичний семінар.

Храмове свято на честь вмч. Юрія Переможця у Видубицькому монастирі

DSC 98106 травня Православна Церква вшановує пам'ять св. вмч. Юрія Переможця. Напередодні свята у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звершив Всенічне бдіння з Літією.