Міжнародна науково–практична конференція у Київському міжнародному університеті

stud conf 419 березня 2017 року у Київському міжнародному університеті відбулось пленарне засідання ХХІІ Міжнародної науково – практичної конференції молодих вчених, аспірантів та студентів на тему: «Молодіжна політика в контексті євроатлантичного вибору України», метою якого було висвітлення наукових напрацювань студентів як університету, так і Коледжу та Ліцею КиМУ.

Храмове свято парафії Ікони Божої Матері "Живоносне Джерело"

content dsc 009521 квітня 2017 року, у день шанування ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав парафію ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" на Борщагівці, де звершив Божественну літургію з нагоди храмового свята.

Митрополит Епіфаній привітав Святійшого Патріарха Філарета зі святом Пасхи

content dsc 010817 квітня 2017 р., у Світлий понеділок ввечері, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив богослужіння у Володимирському кафедральному соборі міста Києва.

Богослужіння у Михайлівському монастирі в Світлий понеділок

content dsc 006517 квітня 2017 р., у Світлий понеділок, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Священноархимандрит Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря, звершив Божественну літургію у головному храмі обителі - Михайлівському соборі.

Патріарший намісник очолив богослужіння свята Воскресіння Христового

DSC 7874У Пасхальну ніч 16 квітня 2017 р. у Видубицькому Свято-Михайлівському монастирі Пасхальне богослужіння очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Літургія Великої суботи

IMG 973815 квітня 2017 р., у Велику суботу, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній у співслужінні всечесної братії Видубицького монастиря звершив Вечірню з читанням 15 паремій і Божественну літургію святителя Василія Великого у Георгіївському соборіВидубицької обителі.

Богослужіння середи Страсного тижня

DSC 659312 квітня 2017 р., у Страсну середу, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, звершив останню в цьому році Літургію Ранішосвячених Дарів у академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Богослужіння вівторка Страсного тижня

DSC 630211 квітня 2017 р., у Великий вівторок, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, звершив Літургію Ранішосвячених Дарів у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря.