Делегація з Македонської Православної Церкви – Охридської Архієпископії відвідала КПБА

DSC 152318 квітня 2018 р. під час свого перебування в Україні делегація Македонської Православної Церкви – Охридської Архієпископії відвідала Київську православну богословську академію та Михайлівський Золотоверхий монастир.

19 квітня публічну лекцію в КПБА прочитав доктор юридичних наук Олексій Кресін

DSC 1532В рамках проекту «Публічний лекторій» у четвер, 19 квітня 2018р., о 19:00, відбувся черговий публічний виклад, присвячений питанням історії державності України.

Архієрейське богослужіння у Фомину неділю

DSC 0792У другу неділю після Пасхи Православна Церква згадує явлення воскреслого Христа учням та увірування апостола Фоми. Також ця неділя називається Фоминою, або неділею Антипасхи.

В музеї Голодомору відкрили фотовиставку «Сторожі правди»

content 4 111 квітня 2018 року у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» презентували фотовиставку «СТОРОЖІ ПРАВДИ».

Радість розділена на двох - щастя

Яким би був кожен момент нашого життя, якщо ми знали, що він останній, що слова, які ми говоримо - останні?

Ректор КПБА взяв участь у зустрічі з Прем’єр міністром України Володимиром Гройсманом

MUS105816 квітня 2018 р. відбулась зустріч Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Пасхальне послання митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ

митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія
боголюбивим пастирям, чесному чернецтву
та всім вірним Переяславської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату

Напередодні Пасхи Христової відбулися сповідь та причастя студентів КПБА

29683193 2021367471520358 3128179469741277316 n3–4 квітня 2018 року, з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, студенти та аспіранти академії приступили до таїнств Покаяння та Євхаристії.