Ректор КПБА звершив Велике повечір’я з читанням другої частини Великого покаянного канону прп. Андрія Критського

DSC 397820 лютого 2018 р., у вівторок ввечері першого тижня Великого посту, ректор Київської православної богословської академії митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Велике повечір’я з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

У КПБА владика-ректор очолив чин прощення

DSC 375118 лютого 2018 р., в прощену неділю, після завершення Вечірні з чином прощення у Видубицькому монастирі митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, ректор Київської православної богословської академії, відвідав щоденну вечірню молитву вихованців духовної школи в академічному храмі Святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Фінал щорічного турніру КПБА з настільного тенісу

2015 лютого 2018 р. у Київській православній богословській академії відбулася фінальна частина щорічного традиційного турніру із настільного тенісу.

У КПБА відбувся круглий стіл «Святитель Петро Могила і його сподвижники»

DSC 805813 лютого 2018 року у малій коференц-залі Київської православної богословської академії, з благословення ректора митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, кафедрою церковно-історичних і практичних дисциплін було проведено круглий стіл «Святитель Петро Могила і його сподвижники».

Урочистості з нагоди престольного свята храму Трьох Святителів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

content 2312 лютого 2018 року Свята Православна Церква вшановує пам’ять трьох великих вселенських учителів і святителів – Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, яких у християнському світі прийнято вважати світилами філософської та богословської наук.

Викладачі КПБА взяли участь у святкових заходах приурочених пам'яті Маруну, святому Маронітської Католицької Церкви

IMG 25357-8 лютого 2018 р. з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія  делегація КПБА взяла участь у святкуванні Дня святого Маруна