Міжнародна науково–практична конференція у Київському міжнародному університеті

stud conf 419 березня 2017 року у Київському міжнародному університеті відбулось пленарне засідання ХХІІ Міжнародної науково – практичної конференції молодих вчених, аспірантів та студентів на тему: «Молодіжна політика в контексті євроатлантичного вибору України», метою якого було висвітлення наукових напрацювань студентів як університету, так і Коледжу та Ліцею КиМУ.

Митрополит Епіфаній привітав Святійшого Патріарха Філарета зі святом Пасхи

content dsc 010817 квітня 2017 р., у Світлий понеділок ввечері, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив богослужіння у Володимирському кафедральному соборі міста Києва.

Патріарший намісник очолив богослужіння свята Воскресіння Христового

DSC 7874У Пасхальну ніч 16 квітня 2017 р. у Видубицькому Свято-Михайлівському монастирі Пасхальне богослужіння очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Пасхальне послання митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія

poslannya 20172
ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ

митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія

Богослужіння середи Страсного тижня

DSC 655412 квітня 2017 р., у Страсну середу, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, звершив останню в цьому році Літургію Ранішосвячених Дарів у академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

У МОН відбулося урочисте вручення свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання

mg 1779 04.04.2017

У середу, 4 квітня 2017 року, понад 200 осіб отримали свідоцтва про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами. Урочиста церемонія вручення відбулася у МОН за участі першого заступника Міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця.