Різдвяне послання – 2016 / 2017

митрополита Переяслав-Хмельницького

і Білоцерківського Епіфанія

боголюбивим пастирям,

чесному чернецтву та всім вірним

Переяслав-Хмельницької єпархії

Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Дорогі браття і сестри!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

СЛАВІМО ЙОГО!

Підсумкове засідання вченої ради КПБА у 2016 році

AAA 972327 грудня 2016 року на засіданні Вченої ради Київської православної богословської академії було підведено підсумки за І семестр 2016 / 2017 навчального року. У вступному слові ректор КПБА Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній привітав викладачів з державним визнанням документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання у Міністерстві освіти і науки України.

Держава визнала документи про вищу духовну освіту викладачів і випускників КПБА

00920 грудня 2016 року відбулася знакова й довгоочікувана подія для української богословської освіти й науки: в залі колегії Міністерства освіти і науки України проходила урочиста церемонія вручення перших свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту, а також дипломів про наукові ступені й атестатів про вчені звання державного зразка.

Митрополит Епіфаній привітав студентів КПБА зі святом Миколая

AAA 900419 грудня Православна Церква у всій своїй повноті вшановує пам'ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця. З поміж великих святих угодників Божих святий Миколай користується особливою любов`ю нашого народу.

Святійший Патріарх Філарет і студенти КПБА відвідали "Замок-музей Радомисль"

radomyshl 0310 грудня 2016 року на території історико-культурного комплексу "Замок-музей Радомисль" відбулося святкування 400-річчя виходу в світ «Часослову», першої друкованої книги на території центральної та східної України, опублікованої 1616 року на радомишльському папері.

У КПБА вшанували пам'ять першого ректора митрополита Даниїла (Чокалюка)

DSC 447010 грудня 2016 року в академічному храмі святого апостола і євангелиста Івана Богослова було відслужено літію за спокій душі приснопам'ятного митрополита Даниїла (Чокалюка).