Друк

Підсумкове засідання вченої ради КПБА у 2016 році

27 грудня 2016 року на засіданні Вченої ради Київської православної богословської академії було підведено підсумки за І семестр 2016 / 2017 навчального року. У вступному слові ректор КПБА Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній привітав викладачів з державним визнанням документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання у Міністерстві освіти і науки України.

Перший проректор прот. Олександр Трофимлюк розповів про здобутки КПБА на освітньо-науковому рівні, а саме: про рішення атестаційної колегії МОН України щодо внесення електронного наукового журналу «Богословський вісник Київської православної богословської академії» до переліку наукових фахових видань України; про співзаснування наукового журналу «Православний вісник Київського Патріархату», затвердження редакційної колегії та рекомендації до друку чергового (№ 12, грудень 2016 р.) числа.
Про навчальну, виховну та наукову роботу прозвітували проректор з наукової роботи прот. Віталій Клос, старший інспектор свящ. Сергій Колот, декан богословського факультету О.Я. Мирончук. Далі прозвітували керівники структурних підрозділів КПБА. Затверджено Правила прийому до КПБА у 2017 році. Вченою радою було прийнято рішення по низці організаційних питань, розглянуто прохання, заслухано аспірантів та затверджено теми кандидатських дисертацій.
Завершуючи підсумкове засідання Вченої ради митрополит Епіфаній привітав професорсько-викладацький колектив КПБА з прийдешніми різдвяними святами.

Прес-служба КПБА

Поширити у соцмережах