Друк

У МОН відбулося урочисте вручення свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання

У середу, 4 квітня 2017 року, понад 200 осіб отримали свідоцтва про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами. Урочиста церемонія вручення відбулася у МОН за участі першого заступника Міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця.
За його словами, державне визнання стало можливим завдяки якісній та професійній роботі вищих духовних навчальних закладів, що робить їх цілком співставними зі світськими ВНЗ. Окремо Володимир Ковтунець відзначив діяльність членів комісій з визнання документів, які змогли налагодити ефективну співпрацю та взаєморозуміння між представниками різних релігійних спільнот.

Від Української Православної Церкви Київського Патріархату активну участь в роботі комісій з державного визнання документів бере декан богословського факультету Київської православної богословської академії Олександр Якович Мирончук. 

З професорсько-викладацького складу Київської православної богословської академії державні дипломи кандидата богословських наук та свідоцтва про визнання вищої богословської освіти цього дня отримали: проректор з наукової роботи прот. Віталій Клос, завідувач кафедри біблійних і філологічних дисциплін прот. Ярослав Романчук, завідувач кафедри церковно-історичних та практичних дисциплін Святослав Михайлович Чокалюк, учений секретар свящ. Сергій Колот, інспектор і викладач протодиякон Василій Дідора.

За матеріалами офіційного сайту МОН

Поширити у соцмережах