Друк

Панахида за загиблими у Другій світовій війні та молебень за захисників Вітчизни

9 травня 2017 року у Національному музеї історії України у Другій світовій війні Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Панахиду за загиблими у Другій світовій війні.

Його Святості співслужили Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Вишгородський Агапіт, настоятель Володимирського кафедрального собору протоієрей Борис Табачек, перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк, намісник Свято-Феодосіївського чоловічого монастиря архімандрит Макарій, викладачі КПБА, духовенство столиці та Київської єпархії.

У поминальному заході також взяли участь представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Після завершення Панахиди Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату у співслужінні духовенства очолив молебень за захисників Вітчизни. Також Святійший Владика виголосив молитву за Україну, щоб Всемогутній і Всемилостивий Господь визволив нашу Батьківщину від нашестя чужинців, дарував державі мир і перемогу, а народові подав єдність і Своє благословення.

Під час молитви співав хор Київської православної богословської академії.

Наприкінці до присутніх звернувся Святійший Патріарх Філарет зі словами Пасхальної радості "Христос Воскрес".

Церква.info

Поширити у соцмережах