Микола Рябчук прочитав у КПБА публічну лекцію на тему: «Залежність від шляху і коридор можливостей»

29541012 1630400873733834 7157509911679332315 n22 березня 2018 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».

Анатолій Матвієнко прочитав у КПБА публічну лекцію «Майбутнє Європи з позицій моральних цінностей»

DSC 921915 березня 2018 року року в актовій залі Київської православної богословської академії відбувся черговий захід в рамках проекту «Публічний лекторій» - спільної ініціативи КПБА та Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство».

«Кіборги» зустрілися зі студентами КПБА

DSC 8718

1 березня 2018 р. з благословення митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, ректора Київської православної богословської академії, в стінах духовної школи відбулась зустріч студентів з захисниками Донецького аеропорту, а також з режисером фільму "Кіборги" Ахтемом Сеїтаблаєвим та акторами цієї стрічки.

«Релігійні конфлікти у добу незалежності» – зустріч з Олександром Гудимою

У Київській православній богословській академії відбулася зустріч з Олександром ГудимоюОлександр Васильович Гудима - народний депутат України І скликання, член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату, голова Всеукраїнської громадської організації «Українське православне братство святого апостола Андрія Первозваного», почесний громадянин Луцька.

На «Публічному лекторії» КПБА виступив Максим Стріха

l018 лютого 2018 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».