19 квітня публічну лекцію в КПБА прочитав доктор юридичних наук Олексій Кресін

В рамках проекту «Публічний лекторій» у четвер, 19 квітня 2018р., о 19:00, відбувся черговий публічний виклад, присвячений питанням історії державності України.
Публічну лекцію на тему: «Договір 1654р. та Пакт 1710р. як суспільні угоди» прочитав Олексій Веніамінович Кресін - доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.

Науковий захід проходив в актовій залі Київської православної богословської академії. Участь у лекції взяли перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, викладачі, аспіранти і студенти КПБА та запрошені гості.

Як повідомлялося, 1 грудня 2017 року в Київській православній богословській академії був розпочатий проект «Публічний лекторій КПБА».
Мета таких відкритих лекцій – ширше і всебічне відкриття духовного та інтелектуального потенціалу Академії для українського суспільства. Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави.
До таких лекцій залучаються провідні науковці та ексклюзивні фахівці з України та інших країн.

Прес-служба КПБА

Поширити у соцмережах