Панахида за спокій душ розстріляних мирних учасників Революції Гідності

DSC 139420 лютого 2017 року – третя річниця, коли пролилася кров невинних людей в самому серці України — у Києві.

У Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі відбулися поминальні Богослужіння за спокій душ розстріляних мирних учасників Революції Гідності.

Богослужіння неділі м’ясопусної, про Страшний суд

DSC 098119 лютого 2017 р. у неділю м’ясопусну митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив Божественну літургію у Георгіївському соборі Києво-Видубицького Михайлівського монастиря у співслужінні всечесної братії.

Патріарший намісник звершив богослужіння у день свята Стрітення Господнього

DSC 091715 лютого 2017 р., в день свята Стрітення Господнього, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив Божественну літургію у Георгіївському соборі Свято-Михайлівського Видубицького монастиря.

ПАТРІАРШИЙ НАМІСНИК ОЧОЛИВ СВЯТКУВАННЯ З НАГОДИ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ХРАМУ У ЧЕРНІВЦЯХ

DSC 020612 лютого Православна Церква вшановує пам’ять трьох великих Вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого. В Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича на честь цих святих освячений храм.

Богослужіння неділі про митаря і фарисея

IMG 06135 лютого 2017 р. у неділю про митаря і фарисея митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив Божественну літургію у Георгіївському соборі Києво-Видубицького Михайлівського монастиря у співслужінні всечесної братії.