Архієрейське богослужіння у Фомину неділю

DSC 0792У другу неділю після Пасхи Православна Церква згадує явлення воскреслого Христа учням та увірування апостола Фоми. Також ця неділя називається Фоминою, або неділею Антипасхи.

Похвала Пресвятої Богородиці (субота Акафіста) у Видубицькому монастирі

DSC 739724 березня 2018 р., у суботу зранку, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого. Його Високопреосвященству співслужила братія монастиря у священному сані.

Архієрейське богослужіння у четвер Великого канону

DSC 701122 березня 2018 р., у четвер п’ятого тижня Великого посту, Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Літургію Ранішосвячених Дарів в Свято-Георгіївському храмі Видубицького монастиря.

Утреня з читанням покаянного канону преподобного Андрія Критського

DSC 685522 березня 2018 р., у середу п’ятого тижня Великого посту, в Георгіївському соборі Видубицького монастиря митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Утреню з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Памʼять святих 40-ка Севастійських мучеників

DSC 641220 березня 2018 р., в день пам’яті сорока мучеників, що в Севастійському озері постраждали, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній очолив Літургію Ранішосвячених дарів у Свято-Михайлівському храмі Видубицького монастиря.