Архієрейське богослужіння у День святої Тройці

DSC 485127 травня 2018 р., у день свята П'ятидесятниці, Святої Тройці, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній очолив святкове Богослужіння у соборі св. Георгія Переможця Свято-Михайлівського Видубицького монастиря у співслужінні всечесної братії.

День пам’яті священномученика Макарія, митрополита Київського

DSC 327913 – 14 травня 2018 р. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, у співслужінні архієреїв УПЦ Київського Патріархату, очолив богослужіння на честь священномученика Макарія, митрополита Київського, Галицького і всієї Руси, мощі якого нетлінно спочивають у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі нашої столиці.

Архієрейське богослужіння у шосту неділю після Пасхи

DSC 2615У шосту неділю після Пасхи Православна Церква згадує зцілення Ісусом Христом сліпонародженого.

Храмове свято на честь великомученика Юрія Переможця у Видубицькому монастирі

DSC 30666 травня Православна Церква вшановує пам'ять св. вмч. Юрія Переможця.

Патріарше богослужіння у храмі Успіння Пресвятої Богородиці (Пирогощі)

DSC 179229 квітня 2018 р., у четверту неділю після Пасхи, свята Православна Церква згадує подію описану в Євангелії від Іоана Богослова, про зцілення Ісусом Христом розслабленого.