Патріарх Філарет відвідав Чернігівську єпархію

DSC 692310 грудня 2017 р., в 27 неділю після П’ятидесятниці, на запрошення архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав з архіпастирським візитом Чернігівську єпархію. Декілька днів тому, а саме 7 грудня, Православна Церква згадувала пам'ять святої великомучениці Катерини, в честь якої освячений кафедральний собор м. Чернігова.

Введення у храм Пресвятої Богородиці

DSC 66184 грудня 2017 р., у день свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив Божественну літургію у Георгіївському соборі Києво-Видубицького Михайлівського монастиря.

Архієрейське богослужіння у неділю 26-ту після Пʼятидесятниці

DSC 62893 грудня 2017 р., в двадцять шосту неділю після дня Святої П’ятидесятниці, Патріарший намісник звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Георгіївському храмі Видубицького монастиря.

Урочистості з нагоди памʼяті преподобного Паїсія Величковського в Полтаві

DSC 585528 листопада 2017 р., в день пам’яті преподобного Паїсія Величковського, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у рідному місті і храмі преподобного – Свято-Успенському кафедральному соборі м. Полтави – звершив Божественну Літургію.

Афонську ікону Божої Матері «Скоропослушниця» вшанували у Володимирському патріаршому соборі

DSC 519322 листопада 2017 року, в день вшанування афонського чудотворного образу Божої Матері «Скоропослушниця», Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі, в якому вже упродовж 6-ти років перебуває шанований список афонської чудотворної ікони, який був спеціально написаний монахами монастиря «Дохіар» та за сприяння мецената Андрія Миколайовича Мацоли переданий влітку 2012 року до собору.