Богослужіння у неділю 5-ту після Пасхи та в день пам'яті священномученика Макарія

DSC 0333

14 травня 2017 року Українська Православна Церква Київського Патріархату вшанувала пам'ять священномученика Макарія, митрополита Київського, та молитовно відзначила 51-річчя архієрейського служіння Святійшого Патріарха Філарета на Київській кафедрі.

Храмове свято на честь вмч. Юрія Переможця у Видубицькому монастирі

DSC 98106 травня Православна Церква вшановує пам'ять св. вмч. Юрія Переможця. Напередодні свята у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній звершив Всенічне бдіння з Літією.

Високопреосвященний митрополит Епіфаній звершив чин похорону над новопреставленим протоієреєм Володимиром Бореньком

DSC 93544 травня 2017 р. Свято-Троїцькому храмі с. Веселинівка, Баришівського р-ну Київської обл. була звершена заупокійна Божественна Літургія, після якої відбувся чин похорону новопреставленого благочинного Баришівського району, настоятеля Свято-Троїцької парафії с. Веселинівка протоієрея Володимира Боренька.

День жінок-мироносиць у Свято-Покровському соборі на Солом’янці

DSC 929530 квітня 2017 року, у третю неділю після Пасхи, Православна Церква вшановує пам’ять святих жінок-мироносиць: Марії Магдалини, Марії Клеопової, Соломії, Іоанни, Марфи і Марії, Сусанни та інших.

Митрополит Епіфаній освятив приміщення недільної школи у Петрушках

DSC 919329 квітня 2017 р. митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній відвідав з архіпастирським візитом Свято-Успенську парафію с. Петрушки Києво-Святошинського району, де звершив Божественну літургію Свт. Іоана Золотоустого і освятив приміщення недільної школи.