Памʼять святих 40-ка Севастійських мучеників

День пам'яті сорока Севастійських мучеників молитовно відзначається Церквою 22 березня, але цього року у зв'язку з особливостями великопісних богослужінь свято, згідно церковного уставу, перенесено на 20 березня.

Його Високопреосвященству співслужила братія обителі у священному сані.

Після відпусту Літургії митрополит Епіфаній звернувся до віруючих з архіпастирським словом. Патріарший намісник зауважив, що святі мученики Севастійські є величною окрасою Великого посту. Їхній подвиг і в наш час надихає кожного, утверджує нашу віру в те, що Господь, ніколи не залишить напризволяще тих, хто покладає надію на Нього.

На завершення богослужіння митрополит Епіфаній привітав духовенство і мирян з днем пам'яті сорока Севастійських мучеників і подав віруючим архіпастирське благословення.

Поширити у соцмережах