Богослужіння в умовах АТО

13029711 1004753692947426 1138176980488957237 oУ КПБА відбувсяся круглий стіл "Звершення богослужіння в умовах АТО".

Відбулася чергова нарада з проекту Українська Православна Енциклопедія

DSC 274716 грудня 2015 року в залі Вченої Ради Київської православної богословської академії відбулася чергова нарада з проекту Українська Православна Енциклопедія. З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета...

На кафедрі церковної історії КПБА відбувся круглий стіл

DSC 073327 жовтня 2015 року на кафедрі церковної історії Київської православної богословської академії відбувся круглий стіл присвячений 300-літтю із часу упокоєння святителя Іоана (Максимовича), митрополита Тобольського і всього Сибіру та єпископа Переяславського і Бориспільського Захарії Корниловича, сподвижника гетьмана Івана Мазепи

Ювілейна конференція в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

21 вересня 2015 року в Інституті філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка розпочала свою роботу Міжнародна інтердисциплінарна наукова конференція з нагоди 15-річчя кафедри полоністики «Традиція – сучасність пограниччя: письменство, освіта, історія»

Резолюція Міжнародної наукової конференції "Святий Рівноапостольний князь Володимир – творець Української держави"

Резолюція Міжнародної наукової конференції "Святий Рівноапостольний князь Володимир – творець Української держави" присвяченої 1000-літтю упокоєння святого рівноапостольного князя Володимира, Хрестителя Русі-України, мученицької кончини святих страстотерпців благовірних князів Бориса і Гліба та 900-літтю перенесення їх мощей.