Чергове засідання вченої ради КПБА

rada19 лютого 2013 року відбулося чергове засідання вченої ради Київської православної богословської академії.

Україна в євроінтеграційних процесах

kim16 лютого 2013 року в стінах Київського міжнародному університеті відбувалась XVIII міжнародна науково-практична конференція: «Україна в євроінтеграційних процесах».

Відбувся круглий стіл «Роль особистості в історії Церкви», присвячений 1700-річчю Міланського едикту (313 р.)

DSC 011811 лютого 2013 року в залі засідань вченої ради Київської православної богословської академії відбувся круглий стіл «Роль особистості в історії Церкви», присвячений 1700-річчю Міланського едикту (313 р.)

Митрополит Димитрій (Рудюк) здобув науковий ступінь доктора церковно-історичних наук

002Захист дисертації на тему: "Українська Православна Церква: історія в портретах" відбувся 28 грудня 2012 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Київської православної богословської академії.

Завершила роботу міжнародна науково-практична конференція

14 – 15 грудня 2012 року в стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова проходила міжнародна науково-практична конференція «Заснування Київської Митрополії та християнізаційні впливи на Русі-Україні за часів Великого князя київського Оскольда: 1150 років», присвячена 1150-річчю заснування Київської Митрополії (у 862 р.).