Кафедра богослів'я і філософії

Кафедра діє з часу відродження Київської православної богословської академії.

Предмети:Вступ у богослів'я (катехізис), Догматичне богослів'я, Основне богослів'я, Апологетика, Моральне богослів'я, Історія та богослів’я Римо-Католицької Церкви, Сучасний стан західних християнських конфесій, Патрологія, Святоотцівське богослів’я, Догматичне богослів’я (з поглибленим вивченням), Тріадологія, Християнська космологія, Ангелологія, Христологія, Пневматологія, Сотеріологія, Екклезіологія, Сакраментологія, Місіологія, Філософія, Актуальні проблеми сучасної філософії, Філософія релігій, Християнська філософія, Історія філософії, Актуальні питання морального богослів’я, Богослів’я ікони, Біблійно-церковна археологія.

rektorЗавідувач кафедри – доктор наук із богослів'я, професор протоієрей Костянтин Лозинський.

Члени кафедри:

konverskПрофесор кафедри – доктор філософських наук, професор, академік Конверський Анатолій Євгенович.

41Професор кафедри – доктор філософських наук, професор Шевченко Віталій Володимирович.

zinПрофесор кафедри – кандидат богословських наук, професор протоієрей Петро Зинич

ep evstrПрофесор кафедри – кандидат богословських наук, професор архієпископ Євстратій (Зоря).

011Професор кафедри – кандидат наук із богослів'я, професор протоієрей Олег Маланяк.

008Доцент кафедри – кандидат наук із богослів'я  протоієрей Володимир Сміх.

014Доцент кафедри – кандидат богословських наук, доцент протоієрей Сергій Цьома.

melnykДоцент кафедри – кандидат наук із богослів'я протоієрей Павло Мельник.

Москалюк К.О.Доцент кафедри – кандидат наук із богослів'я, доцент Москалюк Костянтин Олександрович.

omelianСтарший викладач кафедри – кандидат наук із богослів'я диякон Михаїл Омельян