Розпочалася літня екзаменаційна сесія у студентіві КПБА

Після світлого пасхального тижня у студентів Київської Православної Богословської Академії розпочався відповідальний період у навчальному році - літня залікова та екзаменаційна сесія. З 28 квітня по 1 травня у КПБА відбувалися засідання кафедр по захисту курсових робіт студентів І, ІІ, ІІІ курсів. З 4 травня розпочалася здача екзаменів та заліків, яка триватиме близько місяця.

Студентам бакалаврам, магістрам та аспірантам Вченою Радою Академії встановлено термін здачі бакалаврських, магістерських, а також дисертацій на здобуття вченого ступеня кандидата богословських наук - не пізніше 5 травня ц. р. Захист самих робіт відбудеться 1-3 червня.

Інформація КЄВ