Київська православна богословська академія

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 67

Другий номер академічного вісника «Спудей»

spudayНаукове студентське товариство ім. митрополита Даниїла (Чокалюка) Київської православної богословської академії продовжує свою видавницьку діяльність розпочату два тижні тому з випуском у світ першого листка планованого двотижневика «Спудей».

Другий номер видання присвячений першому ректору відновленої Київської духовної академії і семінарії УПЦ Київського Патріархату митрополиту Даниїлу (Чокалюку), ім’я якого носить наше Наукове студентське товариство, а також 200-літтю від дня народження Т. Г. Шевченка.

Випуск ознайомить своїх читачів з «радісною звісткою» про наближення одного з найшановніших православних свят – Благовіщення Пресвятої Діви Марії; вкаже на сутність Голгофської жертви Спасителя і значення Хреста Господнього у житті православного християнина. Також у випуску дорогий читач зможе знайти інформацію та ілюстративний матеріал діяльності вихованців КПБА та дізнатися з короткої цікавої розповіді «Скитського патерика» про умову дієвості нашого посту.

Редакція висловлює свою щиру подяку ректору Київської православної богословської академії митрополиту Епіфанію за творче і матеріальне сприяння у виданні новоствореного студентського часопису, а також усім тим, хто прилучився і ще долучиться до його створення і вдосконалення.
До нових творчих злетів!


Андрій Григораш, член НСТ

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України