Київська православна богословська академія

Прийом з нагоди державного свята Японії

5 грудня 2018 р. з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Перший проректор Київської православної богословської академії прот. Олександр Трофимлюк і викладач КПБА свящ. Іван Сидор взяли участь в дипломатичному прийнятті посольства Японії з нагоди національного свята – Дня народження імператора.

Протоієрей Олександр Трофимлюк привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні пана Шігекі Сумі з національним святом, передавши найкращі побажання від ректора КПБА митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, а також побажав імператору міцного здоров'я, а японському народові всіляких успіхів на шляху розбудови процвітаючої держави.

Варто зазначити, що згідно Конституції Японії імператор є «символом Держави і єдності народу, здобувши свою позицію з волі народу, якому належить суверенна влада». Саме тому День народження імператора є національним святом і святкується всією японської нацією. Цього року імператор Японії святкуватиме свій 85-й День народження.

Офіційний захід відвідало багато поважних гостей: представники Уряду України, співробітники університетів та дослідницьких закладів, представники громадських організацій, дипломатичних місій та японських компаній, які спілкувались та обмінювались думками щодо подальшого поглиблення дружніх відносин між Україною та Японією.

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України