Київська православна богословська академія

Відбулася публічна лекція Ростислава Павленка

26 квітня 2018 року в межах проекту «Публічний лекторій» в Київській православній богословській академії виступив радник Президента України, заступник глави Адміністрації Президента України, український політик, політолог, політтехнолог Ростислав Павленко.

Для доповіді була обрана найактуальніша на сьогодні для українського православ'я тема – «Роль держави в набутті Православною Церквою в Україні автокефального статусу», тому конференц-зала академії не могла вмістити всіх бажаючих взяти участь.

Розпочав засідання лекторію перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк, який, вітаючи поважного гостя, зауважив, що Ростислав Миколайович, за дорученням Президента України Петра Олексійовича Порошенка, ще з 2014 року займається питаннями визнання УПЦ Київського Патріархату як автокефальної Православної Церкви з боку Вселенського Константинопольського Патріархату та інших помісних Православних Церков.

Лекція була надзвичайно цікавою, викликала жваву дискусію. Учасники зібрання ставили багато запитань, на які Ростислав Миколайович давав вичерпні відповіді.

На завершення отець Олександр висловив подяку лектору та попросив передати слова вдячності Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку від Київської православної богословської академії зокрема та Української Православної Церкви Київського Патріархату загалом за рішучість у справі утвердження помісної Української Православної Церкви.

Фото – прот. Іван Сидор

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України