Київська православна богословська академія

Леся Звонська прочитала в КПБА публічну лекцію на тему: "Рукописи Біблії церковнослов'янською мовою"

10 травня 2018 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».
Лекцію на тему: «Рукописи Біблії церковнослов'янською мовою» провела доктор філологічних наук, професор КПБА, відомий в Україні та за її межами науковець, Леся Леонідівна Звонська.

Участь у лекції взяли перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, декан богословського факультету Мирончук О. Я. викладачі, аспіранти і студенти КПБА та запрошені гості.

Як повідомлялося, 1 грудня 2017 року в Київській православній богословській академії був розпочатий проект «Публічний лекторій КПБА».
Мета таких відкритих лекцій – ширше і всебічне відкриття духовного та інтелектуального потенціалу Академії для українського суспільства. Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави.
До таких лекцій залучаються провідні науковці та ексклюзивні фахівці з України та інших країн.

Прес-служба КПБА

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України