Київська православна богословська академія

Президент асоціації «Емануїл» Стівен Вебер та капелан Валерій Тимощук виступили в КПБА в рамках проекту «Публічний лекторій»

 Представляючи Стівена Вебера, ректор КПБА проф. прот. Олександр Трофимлюк поділився спогадами дитинства, коли мультфільм «Суперкнига» був єдиним доступним мультфільмом із християнської тематики. Прот. Олександр звернув увагу на те, що вагомим напрямом інтенсифікації навчально-пізнавального процесу на заняттях у недільних школах є використання технічних засобів навчання. Зокрема, ректор зазначив, що коли лектор, священик чи якась уповноважена особа буде довго говорити, то дитина це не зможе довго слухати й мало що запам’ятає, бо зорова пам’ять у людини краще розвинута, ніж слухова, тому дитина потребує наочності. Тож мультфільм «Суперкнига», як засіб візуалізації складних християнських понять, покликаний творчо навчити дітей біблійної історії.

Президент асоціації «Емануїл» Стівен Вебер розповів історію про те, як потрапила «Суперкнига» на українські простори; ознайомив слухачів із величезною популярністю мультфільму, бажанням обговорення порушеної проблеми. Кількість листів у день, наголосив Стівен Вебер, сягала 10–15 тисяч (серед них був і лист від майбутнього ректора КПБА проф. прот. Олександра Трофимлюка).

Капелан Валерій Тимощук підкреслив важливість навчання в недільних школах, засвідчив допомогу визнаного мультфільму у вивченні Біблії. Також капелан репрезентував новинку: відеоцикл із 80 уроків з основ християнської етики, які складаються з 13 модулів (по 3 урока кожний).

Наприкінці лекції ректор КПБА подякував Стівену Веберу за чудову працю й вручив «Подяку» академії.

Фото Олександр Була

 

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України