Київська православна богословська академія

Іван Омелян «Вплив громадськості на реформи в країні»

30 травня в КПБА відбулася прикінцева в 2018–2019 навчальному році публічна лекція. Цього разу доповідачем був Іван Омелян – тренер з організаційного розвитку громадських організацій та регіональний координатор Реанімаційного Пакета Реформ.

Ректор академії, професор протоієрей Олександр Трофимлюк представив доповідача, зазначивши, що Іван Омелян вже не вперше є гостем Публічного лекторію.

Іван Омелян у своєї лекції «Вплив громадськості на реформи в країні» розповів про цінність регіональних коаліцій для країни, результати роботи та виклики, що стоять перед місцевими коаліціями; закцентував увагу на питаннях децентралізації влади, а також на низький рівень імплементації реформ. За десятибальною шкалою доповідач не поставив вище трьох балів жодному зі схарактеризованих пунктів, пояснивши, що з приходом нової влади є проблема направлення нових спеціалістів по містах. У визначену порівняльну таблицю не ввійшло місто Київ, яке, на думку лектора, неможливо об’єктивно оцінити через політизованість. Іван Омелян додав, що було б непогано перенести уряд у Білу Церкву.

Впродовж усієї лекції лектор успішно вів дискусію з присутніми, відповідаючи на питаннях, які їх турбували.

Після завершення виступу Івана Омеляна ректор КПБА, професор протоієрей Олександр Трофимюк подякував доповідачу за лекцію, на якій важкі питання були вміло й легко представлені слухачам, додавши, що на цю лекцію не було й вільного місця.

Фото: Олександр Була

Прес-служба КПБА

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України