Друк

Концерт до Міжнародного дня студента

iPhone 192

15 листопада 2018 року з благословення ректора Київської православної богословської академії, митрополита Переяславського й Білоцерківського Епіфанія та стараннями наукового студентського товариства ім. митрополита Даниїла (Чокалюка) в актовій залі академії відбувся концерт до Міжнародного дня студента...

 

 

Друк

Урочисте засідання Громадської ради МОН України з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями

DSC 272512 листопада 2018 року в залі колегії Міністерства освіти і науки України відбулося урочисте засідання Громадської ради МОН України з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями...

Друк

Архієрейське богослужіння у 24-ту неділю після П'ятидесятниці

IMG 775711 листопада 2018 р., у 24-ту неділю після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря.

Друк

День пам’яті святого великомученика Димитрія в селі Бузова

IMG 7100На запрошення настоятеля храму прот. Богдана Тимошенка митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній 8 листопада 2018 р. очолив святкове богослужіння з нагоди пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського в селі Бузова, Києво-Святошинського району, що знаходиться у церковно-етнографічному комплексі "Українське село".

Друк

Професор Лідія Смола провела «Публічний лекторій КПБА»

625358 листопада 2018 року в залі засідань вченої ради КПБА, з благословення ректора митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, відбувся «Публічний лекторій». Цього четверга, увазі викладачів та студентів духовної школи, була представлена тема: «Риторичне мистецтво – про силу слова».

Друк

Відбулoся засідання вченої рaди академії

DSC 96987 листопада 2018 року під головуванням ректора КПБА, Патріаршого намісника митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія відбулося чергове засідання вченої ради Київської православної богословської академії.

Друк

Архієрейське богослужіння у 23-тю неділю після П'ятидесятниці

IMG 67184 листопада 2018 р., у 23-тю неділю після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря.

Друк

Поминальна субота у Видубицькому монастирі

DSC 7087Димитрівська батьківська субота відзначається щорічно в суботу перед днем пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського.