Патріарх Філарет виступив з лекцією в Атлантичній раді (Atlantic Council)

content 42115321 10211978561407572 5652940890189070336 n19 вересня 2018 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет виступив із публічною лекцією в Атлантичній раді (Atlantic Council) – впливоій неурядовій організації Сполучених Штатів Америки, котра переважно займається міжнародними відносинами атлантичної спільноти, у тому числі створюючи неформальне місце зустрічі для глав держав, військових лідерів та міжнародних лідерів з обох боків Атлантики.

Відбулося засідання Наукового студентського товариства ім. митрополита Даниїла (Чокалюка)

content 117 вересня 2018 року у залі засідань Вченої ради КПБА відбулось вперше у цьому році засідання Наукового студентського товариства ім. митрополита Даниїла (Чокалюка).

Відбувся круглий стіл, присвячений 100-літтю Української Православної Церкви в Сполучених Штатах Америки

content 814 вересня 2018 року увечері в Українському національному музеєві в Чикаго відбувся круглий стіл, присвячений 100-літтю Української Православної Церкви в Сполучених Штатах Америки.

Архієрейське богослужіння в академічному храмі КПБА

DSC 2220У 15-ту неділю після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив уставні богослужіння.

Студенти 2-курсу КПБА ознайомилися із тонкощами роботи в сфері мас-медіа

content dsc 60543 вересня 2018 року з благословення першого проректора КПБА протоієрея Олександра Трофимлюка, за ініціативи та під керівництвом старшого викладача КПБА диякона Михаїла Омельяна студенти 2-го курсу Київської Православної Богословської Академії відвідали телеканал “Київ”.

Митрополит Епіфаній благословив початок нового навчального року у Національній академії державного управління

DSC 74833 вересня 2018 р., з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній взяв участь в урочистостях з нагоди початку нового навчального року у Національній академії державного управління при Президентові України.

Предстоятель очолив урочистості з нагоди початку нового навчального року в КПБА

content dsc 52551 вересня 2018 року у Київській православній богословській академії відбулися святкові заходи з нагоди початку нового навчального року. Вже традиційно в цей день до Академії завітав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Урочистості розпочалися молебнем в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Відбулось перше засідання вченої ради КПБА у 2018/2019 навчальному році

DSC 693630 серпня 2018 року в конгрегаційній залі КПБА відбулося засідання вченої ради, яке очолив ректор академії Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.