Друк

Гість «Публічного лекторію КПБА»: Олександр Сугоняко

25 січня 2018 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».

З доповіддю «Стан і проблеми сучасної економіки та важливість моральних принципів у бізнесі» виступив український політик, економіст і громадський діяч, президент Асоціації українських банків, що займається питаннями розвитку банківської системи України та захисту інтересів комерційних банків, автор численних публікацій з питань фінансів, економіки, політики та духовного відродження Олександр Анатолійович Сугоняко.

Участь у лекції взяли перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, декан богословського факультету Олександр Мирончук, викладачі, аспіранти і студенти КПБА та запрошені гості.

Завершилося засідання відповідями на запитання.

Як повідомлялося, 1 грудня 2017 р. у Київській православній богословській академії був розпочатий проект «Публічний лекторій КПБА».

Метою таких відкритих лекцій є ширше і всебічне відкриття духовного та інтелектуального потенціалу Академії для українського суспільства. Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави.

До таких лекцій залучаються провідні науковці та ексклюзивні фахівці з України та інших країн.

Прес-служба КПБА, фото свящ. іван Сидор

Поширити у соцмережах