Друк

Нардеп Михайло Довбенко був гостем «Публічного лекторію КПБА»

1 лютого 2018 р. за участю ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія в актовій залі відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».

Цього разу перед присутніми виступив із темою «Економіка України: проблеми і перспективи» український економіст та політик, народний депутат України 8-го скликання, доктор економічних наук Михайло Володимирович Довбенко.

Під час лекції доповідач дав оцінку стану економіки України у 2017 році, прогнозував можливість економічного росту у 2018 році, назвав перспективні напрями роботи для збільшення ВВП та економічного зростання України загалом.

Доповідь викликала неабияке зацікавлення, тож, відповідаючи на численні запитання, Михайло Володимирович висловив свою думку щодо можливості побудови «українського економічного дива» на кшталат «азійських тигрів», створення в Україні ферм для майнингу криптовалют, зняття мораторію на продаж землі тощо.

На лекціх були присутні та взяли участь у дискусії перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, голова Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство» Павло Тарасюк, проректор з наукової роботи протоієрей Віталій Клос, декан богословського факультету Олександр Мирончук, викладачі, аспіранти і студенти КПБА та запрошені гості.

Як повідомлялося, 1 грудня 2017 р. у Київській православній богословській академії був розпочатий проект «Публічний лекторій КПБА».

Метою таких відкритих лекцій є ширше і всебічне відкриття духовного та інтелектуального потенціалу Академії для українського суспільства. Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави.

До таких лекцій залучаються провідні науковці та ексклюзивні фахівці з України та інших країн.

Прес-служба КПБА, фото свящ. Іван Сидор

 

Поширити у соцмережах