Друк

«Релігійні конфлікти у добу незалежності» – зустріч з Олександром Гудимою

15 лютого в рамках «Публічного лекторію» в Київській православній богословській академії відбулася зустріч з Олександром Гудимою. Тема зустрічі – «Релігійні конфлікти у добу незалежності».

Олександр Васильович Гудима – народний депутат України І скликання, член Вищої церковної ради УПЦ Київського Патріархату, голова Всеукраїнської громадської організації «Українське православне братство святого апостола Андрія Первозваного», почесний громадянин Луцька.

Тема релігійної конфліктології залишається нині актуальною і викликає значний резонанс у суспільстві.

Під час доповіді лектор, зокрема, торкнувся питання правдивої історії українського православ'я.

Участь у лекції взяли перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, декан богословського факультету Олександр Мирончук, викладачі, аспіранти і студенти КПБА та запрошені гості.

Як повідомлялося, 1 грудня 2017 р. у Київській православній богословській академії спільно з Громадським дослідницьким інститутом «Відповідальне суспільство» був розпочатий проект «Публічний лекторій КПБА».

Метою таких відкритих лекцій є ширше і всебічне відкриття духовного та інтелектуального потенціалу Академії для українського суспільства. Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави.

До таких лекцій залучаються провідні науковці та ексклюзивні фахівці з України та інших країн.

Поширити у соцмережах