Друк

У КПБА підведено підсумки 2016 / 2017 навчального року

14 червня 2017 року в конгрегаційній залі відбулося засідання Вченої ради Київської православної богословської академії на якому було підведено підсумки 2016 / 2017 навчального року. Вступним словом засідання відкрив ректор КПБА Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній.

Перший проректор прот. Олександр Трофимлюк нагадав присутнім про рішення атестаційної колегії МОН щодо внесення до переліку фахових видань України наукового журналу "Православний вісник Київського Патріархату". Вченою радою було рекомендовано до друку чергові номери (№ 6-8,червень-серпень 2017 р.) "Православного вісника Київського Патріархату".

Декан богословського бакультету КПБА, доцент О.Я. Мирончук розповів про визнання більшістю викладачів КПБА документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання у відповідних комісіях МОН.  

Про навчальну, виховну та наукову роботу прозвітували декан богословського факультету О.Я. Мирончук, проректор з наукової роботи прот. Віталій Клос, старший інспектор свящ. Сергій Колот. Було заслухано звіти керівників структурних підрозділів КПБА, рекомедовано до друку посібник проф. Л.Л. Звонської "Грецька мова Нового Завіту", затверджено та скориговано теми кандидатських дисертацій. З розкладом вступної кампанії 2017 року та роботою відповідних предметних комісій професорсько-викладацький склад ознайомив вчений секретар свящ. Сергій Колот.

Прес-служба КПБА

Поширити у соцмережах