Друк

Завідувач кафедри богослів’я та філософії КПБА взяв участь у міжнародній конференції

24 листопада 2017 року з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія завідувач кафедри богослів’я та філософії КПБА протоієрей Костянтин Лозінський взяв участь у міжнародній конференції “Відносини Церква-Держава в Україні” з доповіддю «Положення Православної Церкви в правовому полі сучасної України».

Захід відбувся в Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського у Брюховичах. Організаторами конференції виступили: Кафедра Церковного Публічного і Конституційного Права KUL св. Йоана Павла ІІ; Теологічний Інститут св. Йосифа Більчевського у Брюховичах; Орден Братів Менших Конвентуальних (Ordo Fratrum Minorom ConventuaIium).

В своїй доповіді протоієрей Костянтин зазначив, що хоча згідно зі статею 35-ою Конституції України Церква відділена від держави, проте це не забороняє їм вести плідну співпрацю між собою в соціальній сфері життя українського суспільства. Також це відкриває нові шляхи пошуку церковно-державних відносин, щоб спільно протистояти викликам сьогодення і убезпечити українське суспільство від загрози бездуховності.

 

Поширити у соцмережах