Друк

У НАУ відсвяткували День Збройних cил України

На свято, що відбулося в актовій залі Національного авіаційного університету, зібрався особовий склад кафедри військової підготовки, запрошені гості, серед яких був перший проректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк.

Після виносу прапору начальник КВП НАУ полковник Олександр Водчиць оголосив збори відкритими. «26 років ми живемо у суверенній незалажній державі! – сказав заступник начальника кафедри по роботі з особовим складом полковник Сергій Іжик. – Мирне небо України – це заслуга наших героїв, які боронять рідну землю!». Сергій Іжик також зачитав вітання Президента України Петра Порошенка та Міністра оборони Степана Полторака військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Збройних Сил України та святковий наказ про заохочення особового складу КВП НАУ від міністра обороні України, начальника Генерального штабу Збройних сил.

Проректор з навчальної та виховної роботи НАУ Тамара Іванова натхненно поздоровила учасників зборів та вручила нагороди.

Протоієрей Олександр Трофимлюк передовсім помолився за благополуччя всіх присутніх, професорів і студентів університету, військовослужбовців Збройних сил України. За молебнем співав квартет академічного хору КПБА під керівництвом диякона Юрія Мигаля.

Після молитви перший проректор КПБА звернувся до присутніх зі словом, а також, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив медалями «За жертовність і любов до України» офіцерів кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету, що брали участь у бойових діях в АТО.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт.

Поширити у соцмережах