Друк

На «Публічному лекторію КПБА» виступила Лідія Смола

14 грудня 2017 р., з благословення ректора Київської православної богословської академії митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, в актовій залі столичного закладу вищої духовної освіти відбулося чергове засідання «Публічного лекторію КПБА».

З доповіддю «Комунікація з аудиторією» виступила сертифікований тренер, що займається дослідженням методології інформаційно-психологічних впливів, методики пропагандистських та контрпропагандистських кампаній, політичних процесів, іміджмейкінгу та брендингу, доктор політичних наук, професор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Лідія Смола.

Участь у лекції взяли перший проректор протоієрей Олександр Трофимлюк, декан богословського факультету Олександр Мирончук, викладачі, аспіранти і студенти КПБА, голова Громадського дослідницького інституту «Відповідальне суспільство» Павло Тарасюк та запрошені гості.

Завершилося засідання відповідями на запитання.

Як повідомлялося, 1 грудня 2017 р. у Київській православній богословській академії був розпочатий проект «Публічний лекторій КПБА».

Метою таких відкритих лекцій є ширше і всебічне відкриття духовного та інтелектуального потенціалу Академії для українського суспільства. Програма відкритих публічних лекцій опирається на традиції святителя Петра Могили та його послідовників, які піднімали освітній і духовний рівень держави.

До таких лекцій залучаються провідні науковці та ексклюзивні фахівці з України та інших країн.

Прес-служба КПБА, фото свящ. іван Сидор

Поширити у соцмережах