Друк

Викладачі, аспіранти та студенти КПБА відвідали лекцію італійського богослова

7 лютого 2018 року в актовій залі Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відбулась лекція професора Міжнародного богословського інституту Camillianum (м.Рим), президента Італійської асоціації еннеграми о. Арнольдо Панграцці на тему: "Духовний вимір у цілісному лікуванні вмираючої особи".

З благословення ректора Київської православної богословської академії, Патріаршого намісника, митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, на запрошення голови громадської організації "Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги" Василя Князевича, участь у науковому заході взяли учений секретар КПБА священик Сергій Колот, завідувач кафедри церковно-історичних і практичних дисциплін Чокалюк С.М., методист денної форми навчання Олійников В.А., аспіранти та мігістранти КПБА.

Отець Арнольдо Панграцці, як міжнародний експерт з питань опіки над невиліковно хворими, у своїй лекції розкрив методологію і богословські засади сучасного медичного капеланства, поділився власним пастирським досвідом. Слухачі лекції отримали від італійського професора відповідні сертефікати.

Прес-служба КПБА

 

 

Поширити у соцмережах