Друк

Проректор з наукової роботи Київської православної богословської академії взяв участь в презентації книги «Палітра почуттів»

23 лютого 2018 року в Золотій залі Національної наукової медичної бібліотеки України відбулась презентація збірки поезії відомого хірурга, вченого, педагога та митця, заслуженого діяча науки та техніки України, заслуженого художника України, лауреата Державної премії України в галузі науки та техніки, академіка АНУ, доктора медичних наук, професора Анатолія Павловича Радзіховського «Палітра почуттів».
Велелюдне зібрання об’єднало відомих лікарів, науковців, вчених мужів різних галузей науки, літератури і мистецтва та працівників ННМБУ на чолі з генеральним директором заслуженим працівником культури України, повним кавалером ордена княгині Ольги Раїсою Павленко.
Анатолій Радзіховський висловив подяку Бібліотеці за надану можливість проведення заходу в її стінах і передав слово ведучому Миколі Луківу, відомому українському поету, члену Спілки письменників, заслуженому діячу мистецтв України.
З нагоди Дня народження автора презентованої книги проректор з наукової роботи КПБА професор протоієрей Віталій Клос привітавши Анатолія Павловича з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета вручив йому високу церковну нагороду – орден святого Юрія Переможця.
Зі схвальними оцінками поетичної творчості автора збірки та його живописних полотен, а насамперед його подвижницької діяльності в галузі медицини, виступили: Володимир Огризко – український дипломат, міністр закордонних справ України (2007 – 2009 р.р.), Валерій Цибух – дипломат, депутат Верховної Ради 11 скликання, Михайло Онуфрійчук – міністр України у справах преси та інформації (1996 – 1998 р.р.). Із словом до присутніх звернувся також Іван Драч – видатний український поет, прозаїк, політик, Герой України, лауреат багатьох премій, кавалер ордена князя Ярослава Мудрого та інші. У віршованій формі привітав А. П. Радзіховського народний артист України, поет, прозаїк Григорій Булах. Він прочитав вірш зі своєї збірки «Віч на віч» присвячений видатному майстру, який віртуозно володіє скальпелем, пензлем і пером.
Особливою окрасою презентації поетичної збірки стало читання його віршів у виконанні народного артиста, Героя України Анатолія Паламаренка. Впродовж всього вечора звучав його неповторний голос, передаючи всі відтінки слова, почуттів і думки автора.
Зустріч була дуже змістовною, сповненою поезією роздумів над сьогоденням, хвилюючими спогадами про минуле і сподіваннями на майбутнє.

 

Поширити у соцмережах