Друк

У Національному університеті оборони України відзначили жінок-військовослужбовців церковними нагородами

 

6 березня 2018 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського привітали жінок із прийдешнім святом – Міжнародним днем прав жінок і миру. В університеті працює і проходить службу близько 500 представниць прекрасної статі. Сьогодні на честь кожної прозвучали щирі компліменти і слова вдячності.

– Попри всі негаразди і складнощі, виконуючи безліч професійних обов’язків та складних життєвих завдань, ви залишаєтеся ніжними жінками, лагідними мамами, вірними дружинами і справжніми берегинями родинного вогнища. Дякую вам за відданість обраній справі, невтомну працю, ентузіазм. Бажаю, щоб турботи були лише приємними, кожен день – осяяний новими успіхами та зігрітий любов’ю рідних і коханих, – наголосив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Під час урочистих заходів жінкам вручили нагороди і заохочення від керівництва Міністерства оборони, Генерального штабу, начальника університету, народних депутатів.
Жінки, які виконували службові завдання в зоні проведення АТО отримали медалі "За жертовність і любов до України". З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета церковні нагороди жінкам-військовослужбовцям вручив проректор з наукової роботи Київської православної богословської академії протоієрей Віталій Клос. Отець Віталій привітав жінок-військовослужбовців, подякував за жертовне і важливе служіння на благо України та закликав на присутніх Боже благословення.

Родзинкою урочистостей став душевний концерт від чоловіків навчального закладу, під час якого продемонстрували фільм про жіночий колектив університету. Сяючі очі та посмішки жінок говорять про те, що свято вдалося, і святкова атмосфера заходу зігріє радістю й теплом близьких людей.

Джерело

Поширити у соцмережах