Друк

Захисники Донецького аеропорту завітали у КПБА

6 березня 2018 року до студентів 1-го курсу Київської Православної Богословської Академії завітали захисники Донецького аеропорту, яких в народі називають "Кіборгами". На їхні плечі впав важкий тягар, захищати територію від окупантів. 242 дні страшних боїв, в яких загинуло багато воїнів, які добровольцями пішли на "фронт" і віддали своє життя за рідних, побратимів. Такий подвиг цінує кожен свідомий українець і зі Священного Писання ми знаємо, що "Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх" (Ін. 15:13).

На початку зустрічі зі вступним словом виступив куратор курсу, старший викладач кафедри богослів’я та філософії КПБА диякон Михаїл Омельян, який розповів про процес навчання в Академії та важливість подвигу Захисників Батьківщини. Під час розмови зі студентами "Кіборги" поділилися спогадами про запеклі бої та допомогу Божу, про молодого 24-річного хлопця - Героя України Зінича Ігора, який у "червоній зоні", не дивлячись на небезпеку, врятував близько 150 людей, але сам загинув.

"Всі воїни, які приймали участь в бойових діях, мали освячені Церквою іконки і в цьому є велика сила і молитва людей, які молилися за Україну, за воїнів і молитва дійсно допомагала і це є правда. Ви ж самі розумієте, що у мороз 30-ти градусів люди не хворіли" - сказав один зі Захисників Батьківщини.

Також "Кіборги" запевнили, що люди найбільше довіряють Церкві, воїнам та волонтерам та дали декілька настанов, а саме: любити Батьківщину, як рідну матір, та щоб нашою зброєю проти ворогів була щира молитва до Бога.

Джерело

Поширити у соцмережах