Друк

Розвиваючи міжнародну співпрацю

25 квітня 2018 року відбулася зустріч ректора Київської православної богословської академії, голови Синодального управління у справах духовної освіти, Патріаршого намісника митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія із віце-президентом управи ставропігійної парафії святителя Миколая УПЦ Київського Патріархату у Філадельфії (США) п. Сюзанною Гуз.

Під час зустрічі, в якій також взяли участь перший проректор КПБА, професор протоієрей Олександр Трофимлюк та завідувач кафедри церковно- історичних і практичних дисциплін КПБА, доцент Святослав Чокалюк, сторони обговорили можливість розширення співпраці Київської православної богословської академії з науковими  та навчальними інституціями в Сполучених Штатах Америки.

Крім того, митрополит Епіфаній висловив слова подяки п. Сюзанні за матеріальну підтримку, яка надійшла від неї та всієї ставропігійної парафії святителя Миколая УПЦ Київського Патріархату у Філадельфії для влаштування приміщення кафедри церковно- історичних і практичних дисциплін КПБА.

За вагомий внесок у розвиток української богословської освіти і науки владика ректор відзначив п. Сюзанну Почесною грамотою Київської православної богословської академії.

Наприкінці розмови сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Фото: свящ. Іван Сидор

Поширити у соцмережах