Київська православна богословська академія

Відбулася зустріч ректора КПБА з американською делегацією Свято-Миколаївської парафії у Філадельфії (США)

26 липня 2018 р. відбулася зустріч ректора Київської православної богословської академії, голови Синодального управління у справах духовної освіти, Патріаршого намісника митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія з настоятелем ставропігійної парафії на честь святителя Миколая Чудотворця УПЦ Київського Патріархату (м. Філадельфія, США) прот. Богданом Згобою.

Під час зустрічі, в якій також взяла участь голова управи парафії свт. Миколая Чудотворця УПЦ Київського Патріархату у Філадельфії (США) пані Сюзан Газ та завідувач кафедри Церковно-історичних і практичних дисциплін КПБА проф. Святослав Михайлович Чокалюк, було обговорено можливість розширення співпраці Київської православної богословської академії з науковими та навчальними інституціями в Сполучених Штатах Америки.

Крім того, митрополит Епіфаній висловив слова подяки прот. Богдану Згобі та пані Сюзан за фінансову та матеріальну підтримку, яка надійшла від ставропігійної парафії святителя Миколая у Філадельфії для духовної школи.

Джерело

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України