Київська православна богословська академія

Студенти КПБА відвідали кінотеатр «Жовтень»

8 жовтня 2018 року студенти, аспіранти та викладачі Київської православної богословської академії відвідали столичний кінотеатр «Жовтень». Увазі вихованців духовної школи було представлено художній фільм «Гірська жінка: на війні». Це україно-французько-ісландський конопроект 2018 року, режисера Бенедикта Ерлінґссона. Фільм брав участь в конкурсній програмі «Тиждень критики» та отримав нагороду Консорціуму письменників і композиторів. «Жінку на війні» було обрано як фільм-відкриття 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю. У вересні 2018 року фільм було висунуто від Ісландії претендентом на 91-шу премію «Оскар» Американської кіноакадемії в номінації за найкращий фільм іноземною мовою.

Сюжет кінофільму «Гірська жінка: на війні» спонукає сучасну молодь задуматися над питаннями екології, духовних цінностей, жертовності, часу, батьківства та ін.
Після перегляду стрічки, про історію її створення, присутнім розповів український продюсер Сергій Лавренюк.
Щиро дякуємо Сергію Віталійовичу за можливість познайомитися з кращими зразками українського кінематографу. Бажаємо Божого благословення і успіхів у подальшій творчій діяльності.
Культурний захід організував завідувач кафедри церковно-історичних і практичних дисциплін КПБА Святослав Михайлович Чокалюк.


Прес-служба КПБА

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України