Київська православна богословська академія

Творити добро – найбільша проповідь

Понад 2 роки під егідою УПЦ Київського Патріархату, при безпосередній підтримці Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, усі малозабезпечені, бідні, а особливо голодні люди м. Києва мають можливість отримати свою порцію їжі, солодощів, гарячого чаю, які роздають кожного понеділка, вівторка, четверга і п'ятницю ввечері на Майдані Незалежності.

Протягом цього часу, роздача їжі не припинялась. Станом на листопад 2018 р. було роздано близько 40 тисяч порцій. Соціальний проект, який носить назву «Обличчям до життя», став можливим завдяки ідейному натхненнику, волонтеру Роману Холодову, а також завдяки безпосередній і постійній матеріальній підтримці проекту Патріаршим намісником, митрополитом Переяславським і Білоцерківським Епіфанієм.

Кожного разу, перед роздачою їжі, понад сотня безхатченків вголос читають молитву «Отче наш». Присутній священик благословляє їжу і говорить коротке повчальне слово. На цьому тижні допомогти у роздачі їжі, а також благословити цю трапезу, прибув митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, намісник Видубицького монастиря, де протягом цих 2-х років і готується вся їжа. Владика спілкувався з кожним, цікавився якістю харчування і запевнив усіх, що і надалі буде підтримувати цей проект.

Фотозвіт цього дійства додається виключно для того, щоб закликати небайдужих людей долучатися до подібних проектів, адже в світі досі велика частка людей не доїдають, мають потребу в нашій допомозі. Заклик Ісуса Христа «Любити ближнього як самого себе», а також «Хто зробить це одному з малих цих, Мені зробив» зобов’язує кожного християнина творити добро іншим.

Хто має бажання долучитися до проекту, можете зателефонувати куратору Роману Холодову 098-877-77-34

Дивіться також:

Митрополит Епіфаній освятив і передав паски з гостинцями безпритульним

Допомога від Видубицького монастиря знедоленим киянам

Митрополит Епіфаній освятив кутю, різдвяну їжу та подарунки для потребуючих міста Києва (Відео)

Джерело

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України