Професор Лідія Смола провела «Публічний лекторій КПБА»

625358 листопада 2018 року в залі засідань вченої ради КПБА, з благословення ректора митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, відбувся «Публічний лекторій». Цього четверга, увазі викладачів та студентів духовної школи, була представлена тема: «Риторичне мистецтво – про силу слова».

У КПБА відбулась публічна лекція «Світський погляд на автокефалію»

DSC 96511 листопада 2018 року, з благословення ректора КПБА митрополита Епіфанія, в рамках проекту «Публічний лекторій» відбулась відкрита лекція на тему: «Світський погляд на автокефалію». Перед академічною спільнотою виступив кандидат політичних наук Олександр Палій.

Відомий український співак Тарас Тополя прочитав лекцію у КПБА

5bd30f649729825 жовтня у Київській православній богословській академії в рамках проекту "Публічний лекторій" з лекцію «Важливість іміджу Української Церкви та священнослужителів для популяризації в суспільстві» виступив український співак, фронтмен гурту «Антитіла», волонтер Тарас Тополя.

На проекті «Публічний лекторій» виступила Анастасія Браткова

photo535304083494729573718 жовтня 2018 року на проекті «Публічний лекторій» виступила Анастасія Браткова – директор та власниця «PR assistant agency», яке займається стратегічним піаром людей та організацій, що змінюють Україну.

Іван Омелян виступив із лекцією про публічні комунікації

11 жовтня 2018 року в межах проекту «Публічний лекторій» з лекцією «Публічні комукації» виступив Іван Омелян11 жовтня 2018 року в межах проекту «Публічний лекторій» з лекцією «Публічні комукації» виступив Іван Омелян – регіональний координатор Реанімаційного пакету реформ, тренер з публічних виступів та розвитку громадських організацій на локальному рівні, громадський діяч з десятирічним стажем.