Київська православна богословська академія

Професор Лідія Смола провела «Публічний лекторій КПБА»

8 листопада 2018 року в залі засідань вченої ради КПБА, з благословення ректора митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, відбувся «Публічний лекторій». Цього четверга, увазі викладачів та студентів духовної школи, була представлена тема: «Риторичне мистецтво – про силу слова». Лекцію провела професор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» Лідія Смола. Визнаний фахівець, сертифікований тренер, що займається дослідженнями методології інформаційно-психологічних впливів, методики пропагандистських та контрпропагандистських кампаній, політичних процесів, іміджмейкінгу та брендингу, доктор політичних наук.
Публічно-науковий захід розпочався з молитви, а далі перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк представив та запросив до слова пані Лідію Смолу.
Лідія Євстахіїна розкрила перед майбутніми проповідниками ази риторичного мистецтва, поділилася практичними порадами щодо підготовки та виголошення публічних виступів, розвитку мислення і комунікативних здібностей. У теоретичному блоці аудиторія дізналася про структуру алгоритму публічного виступу, приклади ідей для побудови цікавого початку і завершення слова.
Лекція була надзвичайно евристичною і пізнавальною, за що її харизматична і креативна авторка, була винагороджена гучними і довгими оплесками вдячних слухачів.
Завершуючи засідання отець Олександр, висловив професору Лідії Смолі слова вдячності, а також урочисто вручив подяку ректора КПБА за неодноразову участь у проекті «Публічний лекторій».

Прес-служба КПБА

© Київська православна богословська академія: офіційний сайт провідного закладу вищої духовної освіти України