Друк

Архієрейське богослужіння у 24-ту неділю після П'ятидесятниці

IMG 775711 листопада 2018 р., у 24-ту неділю після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря.

Друк

День пам’яті святого великомученика Димитрія в селі Бузова

IMG 7100На запрошення настоятеля храму прот. Богдана Тимошенка митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній 8 листопада 2018 р. очолив святкове богослужіння з нагоди пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського в селі Бузова, Києво-Святошинського району, що знаходиться у церковно-етнографічному комплексі "Українське село".

Друк

Архієрейське богослужіння у 23-тю неділю після П'ятидесятниці

IMG 67184 листопада 2018 р., у 23-тю неділю після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря.

Друк

Поминальна субота у Видубицькому монастирі

DSC 7087Димитрівська батьківська субота відзначається щорічно в суботу перед днем пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського.

Друк

Архієрейське богослужіння у 21-шу неділю після П'ятидесятниці

DSC 697028 жовтня 2018 р., у 21-шу неділю після П’ятидесятниці, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній звершив божественну літургію свт. Іоана Золотоустого у Свято-Георгіївському соборі Видубицького монастиря.